Altcoin

Shiba Inu (SHIB) İle İlgili Beklenen Haber, Sonunda Geliyor Olabilir!

Robinhood'un SHIB listeleyip listelemeyeceği belli olacak.

Coinbase kripto para borsasının listelemesi kesinlikle Shiba Inu (SHIB) fiyatı için büyük bir katalizör etkisi yaşattı.

SHIB, arkasına aldığı rüzgar ve yatırımcı etkisi ile beraber o tarihten beri yükselişini sürdürse de şu an fiyatın yükselişi hafif sekteye uğramış gibi gözüküyor. Buna rağmen kısa süre içerisinde açıklanacak bir gelişme ise her şeyi değiştirebilir.

SHIB, Robinhood’a Girecek mi?

Say Technologies’in aktardığı bilgilere göre Robinhood’un üçüncü çeyrek mali durum toplantısı öncesinde en çok sorulan soru Shiba Inu’nun listelenip listelenmeyeceği oldu.

Olası bir listelenmeye karşı şirketin nasıl bir tavır takındığı ve ne cevap vereceği tam olarak bilinmiyor. CEO Vlad Tenev’e bu durum canlı yayında sorulsa da kendisi bunu cevaplamaktan ustalıkla kurtulmuştu.

Robinhood’un kazancının büyük bir kısmını kripto para alım satımlarının komisyonu oluşturmakta ve DOGE geçtiğimiz dönemin en çok kazandıranı oldu.

Ancak şimdi Shiba Inu’nun DOGE’un ticari hacmini geçmeye başlaması, Robinhood’un gelir kaybetmemek için bunu listeleyebileceğini akıllara getiriyor.

Robinhood tarafından geçtiğimiz Ağustos ayında satın alınan yatırımcı ilişkileri platformu Say Technologies verilerine göre yatırımcıların en çok sorduğu sorunun SHIB listelenmesi olma da listeleme konusundaki belirsizliklerin çok yakında ortadan kalkacağına işaret ediyor.

Bu toplantının ise en geç Kasım ayında gerçekleştirilmesi beklenmekte ve SHIB yatırımcıları beklediklerine sonunda kavuşabilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Güldür Güldür

dot sol’un yaptığı pik hareketini
yapabilir.

afsteknoloji@bkbilisim.com.tr

Shib coin ne olur bilmiyorum dot 46 doları kırar ise önü açık gibi y.t.d

Anonim

Çok kaybeder listelemesse üyelikten çıkar herkes


Başa dön tuşu