MetaverseShiba Inu

Shiba Inu (SHIB) Metaverse’ünde Arsa Satışlarının Yakında Başlayacağı Açıklandı!

Geliştiriciler, Shiba Inu Metaverse'ü Shibverse üzerindeki arsa satışlarının yakın bir tarihte başlayacağını duyurdular.

Shiba Inu hayranları, bu kripto para temalı Metaverse üzerinde arsa satın almak için artık daha fazla beklemeyecek. SHIB geliştiricileri, Çarşamba günü yaptıkları açıklamada “shibverse” adındaki evrende 10 gün boyunca dijital arsa satışı gerçekleştirecek.

SHIB projesinin Twitter hesabı Ocak ayı sonunda, planlanan Metaverse’den bir görüntü paylaşarak fiyatın yükselmesini sağlamıştı.

Shiba Inu Metaverse’ünde İlk Etapta 35.000 Parsel Arsa Satılacak

Twitter Spaces üzerinden yapılan röportajda Shiba Inu geliştiricileri, SHIB Metaverse’ü için toplamda 35.000 parselin alıcılarını bulacağı 10 günlük bir satış planladıklarını söyledi.

Açıklamalara göre bu 35.000 adet parsel, SHIB Metaverse’ünde toplamda satışa çıkacak olan 99.000 adet parselin parçası olacak. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterecek. Sanal dünyanın merkezinde yer alacak köpek parkına yakın arsaların fiyatı daha yüksek olacak.

Geliştiricilerin açıklamasına göre arsa satışlarında öncelik LEASH tokeni sahiplerine verilecek. Bu kripto para, SHIB ekosisteminde kullanılıyor. Yatırımcıların LEASH tokenlerini bir süre sistemde kilitlemesi istenecek. Kilitlenen token miktarı yükseldikçe kilitlenmesi gereken süre azalacak.

SHIB projesinde çalışan bir Youtuber olan ArchAngel, platformda en fazla LEASH tokeni kilitleyen kişilerin Metaverse üzerinde daha fazla arsa satın alabileceğini duyurdu. 0.2 LEASH tokeni kilitlemek 1×1 boyutunda bir arsa satın alınmasına izin verecekken 5 LEASH ise 10×10 boyutunda bir arsa satın alınmasına izin verecek.

Arsa Fiyatları 0.2 ETH ile 1 ETH Arasında Değişecek

Buna rağmen kilitlenen LEASH tokenleri arsa satın alımlarında ödeme olarak kullanılamayacak. Metaverse üzerindeki arsalar 0.2 ila 1 ETH arasında değişen fiyatlara satılacak.

10 gün sürecek satış için henüz herhangi bir tarih belirlenmedi. Satışın ardından alıcı bulmayan arsaları tüm kripto para kullanıcıları satın alabilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu