Shiba Inu

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcılarının Beklediği Haber Nihayet Geldi: İşte Detaylar!

Shiba Inu yatırımcılarının uzun bir süredir beklediği haber sonunda geldi. Gelişme sonrası altcoin nasıl tepki verdi?

Popüler kripto para ATM operatörü Bitcoin of America, Pazartesi günü yaptığı basın açıklamasında meme token Shiba Inu’nun (SHIB) ATM’lerinde işlem yapılabilecek kripto paralar arasına eklendiğini duyurdu.

Söz konusu ATM’lerde Bitcoin ile birlikte bazı altcoinlerin alım satımı yapılabiliyor. Dogecoin de kısa bir süre önce Bitcoin of America’nın desteklediği kripto paralar arasına girmişti.

İlgili Haber
Dogecoin Topluluğuna Müjdeli Haber! Bitcoin ATM'lerine Dogecoin (DOGE) Geldi!

Bitcoin of America’nın Shiba Inu Desteği Sonrasında SHIB Düşüşe Devam Ediyor

Bununla birlikte, bu yazının yazıldığı anlarda Shiba Inu (SHIB) fiyatı yaşanan gelişmeye rağmen son 24 saatteki %0.18’lik düşüşüyle 0.00002664 dolardan işlem görüyor. SHIB fiyatı, kırdığı tüm zamanların en yüksek fiyat rekorundan yaklaşık olarak %70 daha düşük bir bölgede bulunuyor.

Kripto para ATM’leri sıradan ATM’lere benzer şekilde çalışıyor. Ancak bu ATM’lerin genellikle %10’dan fazla komisyon ücreti alması, çok daha az ücretler ile çalışan kripto para borsalarına oranla kullanılma sıklıklarını kötü etkiliyor.

Bir yıl kadar önce Bitcoin of America, hem kripto para ATM’si hem de geleneksel ATM olarak çalışabilen evrensel bir ATM açılışı yapmıştı. Kullanıcılar bu ATM’lere banka kartıyla para yatırmalarından hemen sonra kripto para satın alımı yapabiliyor.

Verilere göre güncel durumda Bitcoin of America, ABD’de 1.841 adet kripto para ATM’si işletiyor. Şirket, FinCEN tarafından onay almasının ardından para hizmetleri işletmesi olarak federal kayıt altına çalışmaya başlamıştı.

Bu gelişmenin SHIB için büyük bir adaptasyon desteği sunması bekleniyor. Geçtiğimiz ay meme token, AMC’nin de desteklediği kripto paralar arasına katılmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu