Kripto HaberleriHaberlerShortHop'tan ABD'de Yeni Hamle: 7 Farklı Eyalette Hizmet Sunmaya Başlıyor

ShortHop’tan ABD’de Yeni Hamle: 7 Farklı Eyalette Hizmet Sunmaya Başlıyor

Takip et

ABD merkezli ShortHop bugün bir açıklama ile bundan sonra 11 farklı ABD eyaletinde hizmet sunmaya başladıklarını ve 7 farklı eyaletten kripto para işlemleri için borsacılık lisansı aldıklarını açıkladı. Bir süre önce lisans alma süreçlerinden dolayı sorular karşısında kalan ve her eyalet için ayrı ayrı kripto para borsası lisansı almak zorunda kalan ShortHop bundan sonra 11 farklı eyalette hizmet sunacağı için gelirlerinde 1 yıl içerisinde büyük oranda artış olması tahmin ediliyor.

Kripto para borsası lisansı alan şirketler tek kez aldıkları bu lisansı sınırsız bir süre hakları korunduğu sürece kullanabiliyorlar ve herhangi bir şekilde problem yaşamıyorlar. Ancak ShortHop her eyalette farklı lisans almak zorunda kalıyor ve bunun beraberinde ciddi bir işlem süreci zaman alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları