Haberler

ShortHop’tan ABD’de Yeni Hamle: 7 Farklı Eyalette Hizmet Sunmaya Başlıyor

Kripto para işlemlerinde borsacılık lisansına sahip olan ShortHop farklı eyaletlerde kripto para alım ve satım hizmetlerine izin verecek.

Nexo

ABD merkezli ShortHop bugün bir açıklama ile bundan sonra 11 farklı ABD eyaletinde hizmet sunmaya başladıklarını ve 7 farklı eyaletten kripto para işlemleri için borsacılık lisansı aldıklarını açıkladı. Bir süre önce lisans alma süreçlerinden dolayı sorular karşısında kalan ve her eyalet için ayrı ayrı kripto para borsası lisansı almak zorunda kalan ShortHop bundan sonra 11 farklı eyalette hizmet sunacağı için gelirlerinde 1 yıl içerisinde büyük oranda artış olması tahmin ediliyor.

Kripto para borsası lisansı alan şirketler tek kez aldıkları bu lisansı sınırsız bir süre hakları korunduğu sürece kullanabiliyorlar ve herhangi bir şekilde problem yaşamıyorlar. Ancak ShortHop her eyalette farklı lisans almak zorunda kalıyor ve bunun beraberinde ciddi bir işlem süreci zaman alıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı