blank
Haberler

Siber Saldırıların Artışı Borsaların Güvenlik Duvarı Önlemlerini Artırıyor!

Siber saldırılar her geçen saat daha fazla artıyor.

Kripto para borsaları her gün ciddi tehditler yaşıyor ve bu tehditleri önlemek için çok ciddi önlemler almak zorunda kalıyorlar.

Kripto para birimi yatırımcıları kısa süre içerisinde kendilerine en güvenilir borsayı aramak için çalışırken, aynı zamanda yatırımcıların güvenli borsa kriterlerinin sürekli olarak gelişmesi gerektiğini düşündüğünden söz ediliyor.

Borsaların 2020 yılında corona virüsü pandemisi nedeniyle çok ciddi sorunlar yaşadıkları bilinirken, bu sorunlar görünmeyen ancak güvenliğe darbe vuran en önemli sorunlar olarak görülmekte. Tüm bunların sonucunda siber saldırılara karşı güvenlik duvarı önlemlerinin sürekli arttığından söz edilirken 2020 yılı sonuna kadar kripto para borsalarının güvenlik harcamalarının rekor kırabileceği tahmin ediliyor. Bugün için en büyük harcamalar ilk 3 borsa tarafından yapılıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu