binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSıcak Anlar: Ethereum Spot ETF Kararı Öncesi Balinalar Bu Hamleleri Yapıyor!

Sıcak Anlar: Ethereum Spot ETF Kararı Öncesi Balinalar Bu Hamleleri Yapıyor!

Ethereum Spot ETF'lerinin onaylanması beklenen akşamda kripto para balinalarının yaptığı işlemler dikkat çekiyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası, bugün SEC’in Ethereum Spot ETF’leri hakkında karar vermesini bekliyor.

Türkiye saati ile (UTC+3) 23:30’da beklenen karar, piyasanın çoğunluğu tarafından bir onay geleceği şeklinde tahmin ediliyor.

Bununla birlikte son saatlerde Ethereum balinalarının faaliyetlerindeki artış dikkat çekiyor. İşte balinalar tarafından gerçekleştirilen bazı alım satımlar.

Söz konusu balinalardan biri, Ethereum kurucu ortaklarından biri olan Jeffrey Wilcke’ye ait olduğu düşünülen bir cüzdan. Wilcke, onchain verilerine göre 37.38 milyon dolar değerindeki ETH’yi 3.738 dolar fiyattan Kraken’e taşıdı.

Kurucu, 2024 yılının başından bu yana Kraken’e toplamda 75.52 milyon dolara tekabül eden 24.300 ETH transfer etti. Balinanın kripto para borsalarına aktardığı ETH’lerin ortalama fiyatı 3.108 dolardı.

Bu yazının yazıldığı anlarda ETH fiyatı 3.805 dolardan işlem görüyor.

Wilcke’nin elinde bu yazının yazıldığı anlarda 473 milyon dolar değerinde 126 bin ETH bulunuyor.

Diğer taraftan 0x4451 kısa adresli bir kripto para balinasının ise bir panik satışı yaptığı düşünülüyor. Söz konusu balina cüzdan, ETH fiyatının geçici bir süreliğine ani bir düşüş sergilediği bir noktada 3.754 dolardan 7.921 ETH sattı. Söz konusu coinler stake edilmiş durumdaydı.

İlgili Haber  Coinbase'den Ripple (XRP) İçin İyi Haber Geldi!

Üçüncü ve son balina ise Binance ve HashKey kripto para borsalarına toplamda 40.69 milyon dolar değerinde 10.690 ETH taşıdı. Bu balina satın aldığı zaman 38 milyon dolar değerindeki bu ETH coinlerini 26 Mart ile 13 Nisan arasınd toplamıştı ve ortalama satın alım fiyatı 3.551 dolardı.

Balina cüzdan bu alım satımından yaklaşık olarak 2.7 milyon dolar kar elde etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail