BorsaHaberler

Sıcak Gelişme! Binance Avrupa Bölgesini İlgilendiren Önemli Bir Karar Aldı!

Binance yasal düzenlemelere uyum için yeni adımlar atıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance, Avrupa bölgesinde kullanıcılarına yönelik kripto paralara ilişkin vadeli işlem ve türev ürünler ticaretini azaltmayı planladığını, buna ilk olarak Hollanda, Almanya ve İtalya’dan başlayacağını duyurdu.

Son dönemde bir takım regülatif baskılarla mücadele eden Binance, operasyonlarını kripto para düzenlemelerine uygun hale getirmek için bazı adımlar atıyor.

Borsa tarafından yapılan duyuruda; “Avrupa bölgesi Binance için çok önemli. Bu nedenle kripto para düzenlemelerine uyumlu hale gelmek için bazı proaktif adımlar atıyoruz.” denildi.

Açıklamanın devamı şu şekilde:

“Kripto ekosistemi küresel olarak geliştikçe, ürünlerimizi sürekli olarak değerlendiriyor ve kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.

Bu nedenle Binance, Almanya, İtalya ve Hollanda ile başlayarak Avrupa bölgesindeki vadeli işlem ve türev ürün tekliflerini azaltmayı planlıyor.

Anında geçerli olmak üzere, bu ülkelerden kullanıcılar yeni vadeli işlem veya türev ürün hesapları açamayacaklar.

Bir sonraki duyuruda duyurulacak daha sonraki bir tarihten itibaren geçerli olmak üzere, bu ülkelerdeki kullanıcıların açık pozisyonlarını kapatmak için 90 günleri olacak.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu