Kripto HaberleriHaberlerSıcak Gelişme: Elon Musk Twitter Satın Alımını Askıya Aldı, İlk Tepki DOGE'den...

Sıcak Gelişme: Elon Musk Twitter Satın Alımını Askıya Aldı, İlk Tepki DOGE’den Geldi!

Takip et

Son birkaç gündür kripto piyasasındaki gündem şüphesi LUNA oldu. Yerli yabancı tüm kaynaklarda LUNA, gündem olarak birinci sıraya otururken, tüm piyasanın dikkatini çekecek bir gelişme de Elon Musk’tan geldi.

Geçtiğimiz haftalarda Twitter’ı satın alması ile gündeme gelen Musk’ın Twitter’ı satın almada bazı finansal sorunlar yaşadığı gündeme gelmişti.

Şimdi ise Musk, Twitter’ı satın alma işlemini askıya aldığını duyurdu.

Satın Alım Neden Askıya Alındı?

Özellikle Twitter’ı satın alma sürecinde sahte hesaplardan yakınan ve bunlarla mücadele edeceğini söyleyen Musk, şu an Twitter’daki sahte kullanıcıların hesaplanmasının sürdüğü için anlaşmanın geçici olarak beklemeye alındığını ifade etti.

Twitter bu ayın başında sahte hesap oranının yüzde 5’i geçmediğini açıklamıştı. Sahte hesapların yüzde 5’ten fazla mı yoksa az mı olduğu hesaplanana kadar işlemlerin askıya alındığı bildirildi.

Fiyatlarda Düşüş Yaşandı!

Açıklamanın yapılmasından sonra hisse öncesi işlemlere Twitter hisseleri yüzde 22’lik bir düşüş gösterdi.

DOGE tarafında da ilk anda yüzde 7’lik bir düşüş görüldü. Ancak yazının yayınlandığı an itibarı ile kayıp yüzde 4’e kadar geri çekildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Yy toxiti.Tesla alımını btc ile kabul ediyorum.Hayır etmiyorum çünkü fosil yakıt kullanıyor.Sanki bilmiyordu…aynı şeyi Twitter için yapıyor.Sevgili örgüt arkadaşı zumbergin yolunu açsın biraz daha.Sonuçta hepsi aynı örgüt ulliciler…Neyse çok dillendirmek istemiyorum.Ama bunların piyasaya etki etmesinden hiç hoşlanmıyorum.Şahsen tesla hisseleri de 0 lanacak bir gün.Adamın plan farklı.Bir anda ortaya çıktı dünyanın en zenginlerinden oldu aniden şimdi her şeyi toxitliyor ama abd yasalarınca direk hapse girmesi gerekiyor ken tek bir adım atılmıyor 🤣hepsi dümen hepsi dümenci.Çok geçmez btc lerimi sattım satıcam gibi haberleri de çıkacak merak etmesin kimse.Hele onun Aldığı yerlere bir gelelim çok uzak değiliz.

Anonim

Kesin para toplayamadı şov yapıyor

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları