Kripto HaberleriBorsaSıcak Gelişme: FTX Yöneticisinden Hack ile İlgili Paylaşım!

Sıcak Gelişme: FTX Yöneticisinden Hack ile İlgili Paylaşım!

FTX hacklenmesi ile ilgili FTX.US yöneticisinden açıklama geldi.

Takip et

FTX’in likidite sorunları yaşaması haberleriyle başlayan süreç iflasa, şimdi ise hacklenmeye kadar gelmiş durumda.

Sabah saatlerinde FTX cüzdanlarından yetkisiz şekilde çıkarılan varlıklar borsanın hacklendiği ya da geliştirici ekip tarafından “yağmalama” yapıldığı iddialarını gündeme getirdi.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: FTX Borsası Saldırıya Uğradı!
İlgili Haber
Elon Musk'tan FTX Olayı ile İlgili Açıklamalar!

Zincir içi veriler izlendiğinde hackerlerin milyarlarca token sattığı görülürken, bunları arasında SHIB, LINK, MATIC ve APE gibi coinler var.

Hacklenme haberleri ardından bir açıklamada FTX.US yöneticilerinden Ryne Miller’dan geldi.

Ryne Miller:

Chapter 11 iflas başvurularının ardından FTX US ve FTX.com, tüm dijital varlıkları soğuk depoya taşımak için ihtiyati adımlar attı. Yetkisiz işlemlerin gözlemlenmesi üzerine zararı azaltmak için bu akşam süreç hızlandırıldı.

Yöneticinin de yetkisiz işlemler yapıldığını kabul ettiği görülüyor. Ancak yapılan açıklamada herhangi bir miktardan bahsedilmedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları