HaberlerKripto Para

Sıcak Gelişme: Microsoft Kripto Para İş Geliştirme Direktörü Arıyor!

Son olarak küresel teknoloji devi Microsoft'tan kripto para birimlerine yönelik bir hamle geldi.

Kripto para birimlerine yönelik benimseme, küresel şirketlerin sektöre yönelik yeni hamleler yapmasını hızlandırıyor. Bu değişimin ve adaptasyonun elinde sonunda gerçekleşeceğini fark eden şirketler şimdiden altyapılarını hazırlamaya çalışıyor.

Son olarak küresel teknoloji devi Microsoft’tan kripto para birimlerine yönelik bir hamle geldi.

Şirket kripto para birimleri alanında çalışacak bir iş geliştirme direktörünü işe alacağını duyurdu. Duyuruda bu pozisyonun Microsoft’un Web3.0’a adaptasyonunda etkili bir rol olacağı belirtildi.

İşe alınacak kişilerde tercih edilen özelikler arasında kriptoda en az 1 yıl deneyim yaşamış olma şartı aranacağı belirtildi.

Pozisyonun Görevleri

“Bu rol özellikle

  • Microsoft’un Web 3.0 stratejisini desteklemek ve bilgilendirmek için temel unsurdur.
  • Anahtar teknoloji ve ürün yol haritası hususları konusunda liderlere tavsiyelerde bulunacak.
  • Mevcut altyapıdan ne zaman yararlanılabileceğini, geliştirilebileceğini veya inşa edilebileceğini anlamak için şirket genelinde mühendislik ekipleriyle birlikte çalışacak.
  • Altyapı ve API’ler dahil olmak üzere Microsoft’un web 3.0 ortaklık modeli için vizyon, strateji ve yol haritası geliştirecek.
  • Bir iş geliştirme oluşturma, satın alma, iş ortağı görünümü geliştirmek için mühendislik ve diğer çapraz işlevli ekiplerle işlevler arası işbirliği yapacak.”

Aranılan Özelikler

Gerekli/Asgari Nitelikler

İşletme, Liberal Sanatlar, Bilimler veya ilgili alanlarda Lisans Derecesi ve 10 yılı aşkın ilgili iş deneyimi (örneğin, yatırım bankacılığı, danışmanlık, finans, pazarlama, kurumsal strateji, satış, risk sermayesi, hukuk, iş geliştirme, ürün yönetimi, proje yönetimi , yazılım geliştirme veya ilgili alan) veya eşdeğer deneyim.

3+ yıllık insan yönetimi deneyimi.

Ek veya Tercih Edilen Nitelikler

….
– DeFi, NFT’ler, DAO’lar ve Web 3.0’ı çevreleyen teknoloji ve protokoller hakkında çalışma bilgisi ile kriptoda 1+ yıllık deneyim.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu