Haberler

Silk Road Kurucusunun Serbest Bırakılma Çağrısı Times Meydanı’ndan!

Silk Road kurucusu Ross Ulbricht, 2013 yılında Silk Road'ı kurmak ve kötü niyetli işlemlere aracılık etmek gibi suçlamalar dolayısı ile tutuklanmıştı.

Dünyanın en büyük platformlarından birisi olma yolunda ilerleyen Silk Road’ın birilerinin başına işler açtığını söylemek mümkün. Kısa süre önce kara para aklama, uyuşturucu pazarı kurma ve aracılık etmek gibi suçlamalar dolayısı ile tutuklanan ve müebbet hapis cezasına çarptırılan Silk Road kurucusu Ross Ulbricht, bugünlerde destekçileri tarafından serbest bırakılma çağrısı ile mutlu olabilir.

Times Meydanı’nda olan reklam panolarından bir tanesini kiralayan destekçiler, ünlü ismin derhal serbest bırakılmasını, Amerikan yargısının bu konuda gerekli olan adımları atmasını istedikleri bir reklamı Times Meydanı’na yerleştirdi.

Birkaç ay boyunca meydanda kalacak olduğu açıklanan reklamın Amerikan yargısı üzerinde hiçbir etkisinin olmayacağı bilinirken, tarafsız Amerikan yargısının bu reklam panosuna da müdahale etmesinin beklenmediği ifade edildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı