Haberler

SimilarWeb: Kripto Para Borsalarına Girişler Mart 2020’de Azaldı!

SimilarWeb isimli analiz şirketi Mart ayında kripto para birimi borsalarına girişlerde azalma olduğunu doğruladı.

Mart ayında kripto para birimi yatırımcılarının kripto para birimi borsalarına girişlerinde büyük bir azalma yaşandı. SimilarWeb tarafından yapılan araştırma ve analiz açıklamalarına göre Mart ayında 111.2 milyon daha az oranında tık alan borsalar, bundan bir ay önce Nisan 2020’de ise 99.9 milyon daha az tık aldılar.

Kripto para birimi borsalarına neden dolayı bu kadar büyük oranda trafik azalması yaşandığı sorusunun ardında bugün yaşanan corona virüsü pandemisi yatıyor. Pandemi süresince insanlar kripto para yatırımı yaptılar ancak büyük oranda herkes nakdi varlıklara daha fazla ilgi gösterdiler. Yeni yatırımcı sayısı artmazken, mevcut yatırımcıların yatırımları arttı.

Nakdi Varlıklara Yöneldiler

Yeni kripto para birimi yatırımcısı sayısının son derece az olduğu, bu sebeple özellikle bundan sonraki aylarda da yeni yatırımcıların piyasaya eklenmeyeceği düşünülüyor. 2020 sonunda ise yeni kripto para yatırımcısı sayısının artması öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu