Haberler

Singapur Para Otoritesi Başkanı: Libra Hakkında Bilgi Alacağız

Singapur Para Otoritesi Başkanı Ravi Menon açıklama yaptı.

Singapur Para Otoritesi Başkanı Ravi Menon, Facebook’un Libra kripto parası ile ilgili çok daha fazla bilgi ihtiyaçları olduğunu ve bu bilgileri alacak olduklarını açıkladı. Libra’nın yüksek güçlü potansiyel sergileyebilecek olduğunu ve küresel olarak potansiyelinin Singapur Para Otoritesi olarak farkında olduklarını açıklayan başkan, kripto para biriminin kullanımına izin vermek için ise daha fazla bilgi ihtiyaçlarının yine güvenliği sağlamak için çok fazla gerekli bilgiler olacağı uyarısında bulundu.

Yatırımcılar, uzunca bir süredir dünya devi şirket Facebook’un ödeme aracı olarak kullanılacak olan kripto parasının ne zaman çıkacak olduğunu merak ediyor ve bu konuda sorular soruyorlardı. Bitcoin ve diğerlerinden daha farklı olan Libra, sadece ödeme aracı olarak kullanılacak olmasına rağmen mümkün olduğunda diğer kripto para birimlerinden daha fazla kullanılması beklenen ve yatırım aracı olarak değil, stabil bir değere sahip olarak insanların güvenilir ödemeler yapmasına izin verecek. Büyük dev şirketler bile Libra ile ödeme kabul edeceklerini açıklarken, dünyada 1 milyarın üzerinde Facebook kullanıcısı Libra kullanımı konusunda merakla beklemeye başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu