Kripto HaberleriHaberlerSingapur Para Otoritesi (MAS) Daha Katı Kurallar İstiyor

Singapur Para Otoritesi (MAS) Daha Katı Kurallar İstiyor

Takip et

Singapur Para Otoritesi (MAS) yeni raporlara göre kripto para birimleri konusunda daha katı kurallar istiyor. Bu konuda FATF kurallarının ve kararlarının ülke adına yeterli olmadığını düşünen MAS yetkilileri, özellikle bundan sonrası için daha büyük düzenlemeler uygulanmasının çok daha iyi olacağını belirtiyor.

Singapur Para Otoritesi (MAS) tarafından yayınlanan raporlara göre FATF’nin kurallarının yeterli olmadığı, bunun yerine ülkenin kendi kurallarının uygulanmasının ve yasal kararlarının alınmasının daha iyi olacağına değiniliyor.

Henüz Singapur kesin olarak kripto para birimlerine dönük bir karar uygulamıyor ancak kısa süre içerisinde FATF kararlarına oranla özellikle de siber suçlar konusunda çok daha yeni adımlar atabileceği düşünülüyor. MAS’ın bu adımların atılmasında öncü role sahip olacağı belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları