BlockchainHaberler

Singapur Para Otoritesi: Ubin Projesi Tamamlandı!

Singapur Para Otoritesi (MAS), Blockchain ödeme projesi olan Ubin Projesi'nin tamamlandığını açıkladı.

Singapur Para Otoritesi’nden (MAS) yapılan açıklamada Blockchain tabanlı ödemeler projesi olan Ubin Projesi’nin eksiksiz ve tam bir şekilde tamamlandığı açıklandı. Singapur, özellikle dijital para birimleri geliştirmek konusunda rakip ülkelere göre çok daha hızlı ve güvenilir projelere adım atmak isterken, Blockchain projesinin ne kadar başarılı olacağı hakkında bir basın açıklaması yapılmadığı bilinmekte.

Singapur Para Otoritesi (MAS) tarafından yapılan açıklamada özellikle de bu projenin test edilmeye devam edilecek olduğu ve Blockchain ödemeler projesinin henüz herkesin kullanımına sunulması gibi bir düşünce içerisinde olmadıkların duyuruldu.

Projenin son aşaması için MAS’ın, Singapur merkezli bir yatırım şirketi olan Temasek ve Amerikan yatırım bankası JPMorgan ile birlikte çalıştığı duyuruldu. 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu