Haberler

Singapur’da 78.000 Dolarlık Kripto Para Hırsızlığı!

Singapur'da kısa bir süre içerisinde 78 bin dolar çalındı.

Singapur yönetimi ülke genelinde kripto para birimleri hakkında yaptığı açıklamada vatandaşlarını uyardı. Eylül-Kasım ayları arasında kripto para dolandırıcılığı olarak 78 bin dolarlık bir dolandırıcılık yapıldığı ve bu dolandırıcılık sonrasında ülke yönetiminin binlerce dolarlık kripto para hırsızlığı sonrasında harekete geçtiği ve hırsızları yakalamak için çalışmalarını sürekli olarak güçlendirmeye yönelik adımlar attıkları açıklandı.

Bitcoin çalan hırsızların 78 bin dolarlık Bitcoin çalması ülke için büyük bir rakam olarak görüldü ve hükümetin bu konuda yeni yasalar ve uyarılar ile vatandaşlarının haklarını savunmak, kripto para sahibi olan kişilerin yasal olarak korunmasını sağlamak gibi bir takım temel önlemler alabilecek olduğu iddia edildi.

Singapur Hükümetinden Destek Bekliyorlar

78 bin dolarlık hırsız sonrasında kendileri hırsızlığa kurban giden yatırımcılar hükümet yönetiminden bu konuda yasal olarak destek beklediklerini ve çalınan kripto paralarının değeri ile karşılanması gerektiği konusunda açıklama yaptılar. Ülkenin en büyük kripto para sayfalarında ise yatırımcılar birbirlerini uyararak, neler yapabilecek ve nasıl önlemler alabilecek olduklarını konuşmaya başladılar ve birbirlerine bir takım öneriler sunmaya başladılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Bitcoin.News
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu