Haberler

Singapur’dan Şaşırtan Hamle: Ripple, Coinbase ve Binance’a Sınırlı Muafiyet!

Ripple, Coinbase ve Binance gibi büyük kripto para şirketlerine Singapur'da sınırlı süre muafiyet lisansı tanındı.

‘Varlıklı insanların ülkesi’ olarak tanınan Singapur, bugüne kadar neredeyse hiç kötü olaylar ile anılmadı. Ancak kripto para birimi lisansları söz konusu olunca birçok konuda soru işaretlerine sebep olan Singapur, Ripple, Coinbase ve Binance gibi şirketlere ise bu dönemde yeni muafiyetler tanıdı.

Bu şirketler bundan sonra ülkede faaliyet göstermeye devam edebilecek ve sınırlı lisans muafiyetinin tam olarak nasıl işleyecek olduğu hakkında soru işaretleri olduğundan farklı adımlar atıp atmayacakları, yeni merkezler açıp açmayacak oldukları konusunda soru işareti var.

En zor lisans veren ülkeler arasında yer alan Singapur ve Japonya, kripto para birimi şirketleri için zorlu ülkeler olarak tanınmaktalar. ABD’de ise lisans almak diğer ülkelerden çok daha kolay.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu