Haberler

Siyasi Açıklamalar Sürüyor: Yeni Zelanda Savaşı Kazandı!

Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, ülkesinin corona virüsü savaşını kazandığını açıkladı.

ABD’nin merkezi üs olduğu corona virüsü salgınından haberler gelmeye devam ediyor. Bir süredir etkili olan corona virüsü salgını dolayısı ile ciddi kayıplar veren ülkeler arasında Yeni Zelanda da yer alıyor. Ülkede vaka sayısı az olmasına ve kayıplar nispeten diğer ülkelere göre çok daha az olmasına rağmen ekonomik ve siyasi olarak etkilenmeler yaşandı.

Bugün ise Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern tarafından yapılan açıklamada savaşın kendileri tarafından kazanıldığı, önlemlerin genişletilecek olduğu açıklandı. Yapılan bu açıklamalar kısa süre içerisinde gündem olurken, birçok Yeni Zelanda vatandaşı ise bu dönemde kripto paralarını satmaya başladılar.

Yeni Zelanda’da da çok küçük bir azınlık corona virüsün ekonomilerini çok kötü etkileyeceği düşüncesine girmiş, bu sebeple az miktarlarda kripto para almışlardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu