Kripto HaberleriHaberlerSiyasiler Bitcoin Hakkında Ne Biliyor?

Siyasiler Bitcoin Hakkında Ne Biliyor?

Takip et

Hükümetler halkların daha iyi yönetilmesi için vardır ve halkların kendilerini yönetmesi bir hükümet veya yönetim olmadan mümkün değildir. Her ne kadar çok eski yıllarda hükümet ve yönetimler olmadan yaşayan insanlar olsa da günümüzde bu durumu düşünmek mümkün değildir. Saldırgan devletlerin olduğu ortamda, saldırgan insanların olduğu ortamda bir hükümet ve siyasilerin olması elzemdir.

Siyasilerin her alanda önlemler alması ve yasaları en kısa sürede oylayarak devreye sokması normal beklenti dahilinde iken Bitcoin hakkında hükümetlerin ne derece bilgisi olduğunun sorgulanması ve bu konuya daha fazla özen gösterilmesi gerektiği çok açık bir şekilde ortada.

Siyasiler Yeterince Bilgiye Sahip Ama…

Siyasilerin Bitcoin hakkında en azından Türkiye’de olan siyasilerin yeterli bilgiye sahip oldukları, ama Bitcoin hakkında yasalar, alınması gereken önlemler konusunda tam bilgi sahibi olmadıkları görülebiliyor. Güney Kore bu alanda öncü bir ülke iken, ABD’de benzer olarak siyasilerin Bitcoin ve kripto paralar hakkında oldukça fazla bilgisi bulunmakta ve bu alanda yeni yasaları devreye alarak, yeni önlemleri en üst düzeyde almaktalar.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları