BitcoinHaberler

Ödeme Platformu Skrill’den Yeni Bitcoin ve Kripto Para Hamlesi

Dünyanın en büyük ödeme platformlarından olan Skrill yeni bir kripto para özelliğini duyurdu.

Uluslararası ödeme sağlayıcısı olan Skrill, geçtiğimiz dönemde platformuna kripto para entegrasyonunu eklemişti. Böylelikle platformu kullanan kişiler varlıklarını kripto paralara dönüştürebiliyordu.

Bu özellikten sonra yeni bir güncelleme daha yapılan Skrill platformunda artık altcoinler Bitcoin ile alınıp satılabilecek. Platform daha öncesinde “kripto para / kripto para” arası dönüşüme izin vermiyordu. Ancak bundan sonra kullanıcılar Bitcoin’lerini istediği zaman diğer kripto paralara doğrudan dönüştürebilecek.

Bu yeni özellik ile kripto para borsaları gibi BTC ile altcoin alım satımına izin verecek olan platform kripto paralara olan ilgisiyle tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde Skrill CEO’su Lorenzo Pellegrino, kripto paraları önemli olarak gördüklerini ve kullanıcıların bu varlıkları kullanabilmesi için yeni güncellemelerin geleceğini ifade etmişti.

Son dönemde özellikle büyük platformlardan gelen kripto para entegrasyonları sayesinde Bitcoin tüm dünyada daha fazla tanınacak ve kullanılacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu