BitcoinHaberler

Ödeme Platformu Skrill’den Yeni Bitcoin ve Kripto Para Hamlesi

Dünyanın en büyük ödeme platformlarından olan Skrill yeni bir kripto para özelliğini duyurdu.

Nexo

Uluslararası ödeme sağlayıcısı olan Skrill, geçtiğimiz dönemde platformuna kripto para entegrasyonunu eklemişti. Böylelikle platformu kullanan kişiler varlıklarını kripto paralara dönüştürebiliyordu.

Bu özellikten sonra yeni bir güncelleme daha yapılan Skrill platformunda artık altcoinler Bitcoin ile alınıp satılabilecek. Platform daha öncesinde “kripto para / kripto para” arası dönüşüme izin vermiyordu. Ancak bundan sonra kullanıcılar Bitcoin’lerini istediği zaman diğer kripto paralara doğrudan dönüştürebilecek.

Bu yeni özellik ile kripto para borsaları gibi BTC ile altcoin alım satımına izin verecek olan platform kripto paralara olan ilgisiyle tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde Skrill CEO’su Lorenzo Pellegrino, kripto paraları önemli olarak gördüklerini ve kullanıcıların bu varlıkları kullanabilmesi için yeni güncellemelerin geleceğini ifade etmişti.

Son dönemde özellikle büyük platformlardan gelen kripto para entegrasyonları sayesinde Bitcoin tüm dünyada daha fazla tanınacak ve kullanılacaktır.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı