Kripto HaberleriBitcoinSkyBridge Capital: "Herkes Bir Gün Bitcoin Satın Alacak!"

SkyBridge Capital: “Herkes Bir Gün Bitcoin Satın Alacak!”

Takip et

SkyBridge Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, CNBC ile yaptığı bir röportajda Bitcoin’in üstünlüğüne dikkat çekerek önemli açıklamalarda bulundu.

Bitcoin üzerinde çalışma ve araştırma yapılması gerektiğini ifade eden Scaramucci, Bitcoin’i bir ödeve benzetti.

Kripto endüstrisi ile bilgisi olan herkesin ya az da olsa Bitcoin sahibi olduğunu yada en sonunda Bitcoin’e yatırım yapacağını savunan ünlü yönetici, Ray Dalio’yu örnek göstererek devam etti:

“Ödevi yapan herkes, sonunda Bitcoin’e yatırım yapıyor. Bir Bitcoin şüphecisi olan Ray Dalio’ya bakın, şimdi o da bir Bitcoin yatırımcısı.”

Ray Dalio dışında Paul Tudor Jones ve Stanley Druckenmiller gibi büyük yatırımcıların da Bitcoin satın aldığını da belirterek, “Bunlar, ödevini yapan ve bir parça Bitcoin’e sahip olmaları gerektiği sonucuna varan harika adamlar” dedi.

Bitcoin: Dijital Altın!

Bitcoin’in dev bir varlık sınıfı olacağını savunan Scaramucci, Bitcoin’i dijital altın olarak tanımladı.

Anthony Scaramucci, geçtiğimiz yıl almaya başladığı Bitcoin’in şuanda “1 milyar doların” üzerinde olduğunu ifade etti ve şunları ekledi:

“Son on yılda Bitcoin’de bir sentiniz ve nakit olarak 99 sentiniz varsa, her şeyden daha iyi performans gösterdiniz. Bunun etkilerini düşünün.”

Kripto para endüstrisine ilgisi devam eden Anthony Scaramucci, geçtiğimiz aylarda kripto dünyasına geçişini hızlandıracak NAX ile ortaklık kurdu.

SkyBridge Capital, kurduğu ortaklık ile Bitcoin gibi dijital para birimleriyle ilişkili çeşitli merkezi olmayan finans çabalarına odaklanan bir dizi bağış toplama kampanyası başlatacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları