Haberler

Skycoin’de Yeni Patlak: CEO Çalışanlar Tarafından Esir Alındı

Skycoin CEO’su bugün son dakika gelişmesi olarak kendi çalışanları tarafından esir alındı ve 18 Bitcoin çalındığı doğrulandı. Kripto paralar ile ilgili zaman zaman skandallar ile göz önünde olan ve hakkında sık sık yeni iddiaların ortaya atıldığı Skycoin’in CEO’su olayları doğrularken pazarlama ekibinin ve diğer yönetim ekibinin hemen fonları durdurduğu ve olası hırsızlık vakalarını engellemek adına hızlıca hareket ettiklerini açıkladı.

Bu haber ile kripto para dünyası bir kez daha ”güvenlik” durumunu sorgularken, Bitcoin sahibi kişilerinde dikkatli olması gerektiği uyarıları tekrar yapılmak zorunda kaldı. Skycoin CEO’su ve eşi ”ev soygunu” adı altında 18 Bitcoin’i çaldırırken yaşanan olay ise ”Bitcoin tarihinde kaos” olarak yorumlandı.

Güvenliğe Dikkat

Bu tür haberleri daha fazla sık sık görecek olduğumuz günümüz dünyası için beklenen haberlerden. Nasıl ki normal ticaretlerde dolandırıcılık ve hırsızlık vakaları durduk yere yaşanıyor ise Skycoin ve benzeri şirketler ve kuruluşlarda bu tür sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlara karşı alınması gereken önlemler ise en üst düzeyde olması ve vatandaşların bilmedikleri borsalar ve fonlara yatırım yapmaması önerilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu