Kripto Para

SNS Pay Sosyal Medyalar için Coin Ödeme Sistemi Olacak

Bithumb, sosyal medya sistemlerinde kripto para ödemeleri için SNS Pay projesini resmen hayata geçirme aşamasına başladı. Bithumb, ödeme sistemleri konusunda özellikle son dönemde ki projeleri ve yeni uygulamaları ile dikkat çeken bir sistem. Ülkemiz genelinde de yavaş yavaş yaygınlaşma eğilimi içerisine girdiğini söyleyebiliriz.

Kripto para sistemlerinin dünya genelinde yaygınlaşması ile birlikte bunu fırsata çevirmekten de geri durmadılar. Şirket, sosyal medya sistemlerinde kripto para ödemeleri yapabilmeniz için SNS Pay sistemi üzerinde çalışıyor. Bu, aslında piyasalarda en gelişmiş ve en ideal sistemlerden birisi olacak gibi.

Bithumb, SNS Pay Sistemi Hakkında Resmi Ağızdan Bilgi Verdi

Önemli bir proje olacağını net şekilde söyleyebiliriz. Kripto para birimleri artık çok ciddi anlamda yaygınlaşıyor. Bithumb, altyapısal olarak da sosyal medya şirketlerini içerisine alacak bir proje eğiliminde. Şirket kanadından SNS Pay ile alakalı olarak yapılan açıklama ise şu şekilde;

SNS Pay, sosyal medya sistemleri için geliştirilmiş ve amacı ürünleri paylaşma, faturalandırma ve pazarlama gibi seçenekleri içeren bir sistem. Altyapı olarak da UI/UX ve sosyal medya içerisinde ödeme yapmaya izin veren bir sistem meydana getirme amacındayız.

Sistemin esas amacı ise ödeme maliyetleri üzerinde de ideal seviyelere gelebilmek. Öyle ki sistemin bu yönü ile alakalı olarak da resmi bir açıklama geldiğini söyleyebiliriz. Açıklama şu şekilde;

Ödeme sistemimizin, sosyal medya sistemlerinde ödeme aşamasında satın almanın yol açtığı dönüşüm oranının önemli ölçüde arttırmasını bekliyoruz . SNSPay sistemimizin esas amacı ise ödeme maliyetlerini düşürerek satın almaları kolay hale getirmek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu