Haberler

Şok Eden Ayrılık: Coinbase’de Jeff Horowitz Dönemi Kapanıyor!

Coinbase'in baş uyum sorumlusu Jeff Horowitz, şirketten ayrılacak.

Dünyanın en büyük 2 kripto para birimi borsasından bir tanesi olarak tanınan ABD merkezli en güvenilir kripto para borsalarından olan Coinbase’de son dönemde “işten ayrılma furyası” yaşanmaya devam ediyor. Bir süredir özellikle şirketin Black Lives Matter nedeniyle 60’dan daha fazla sayıda çalışanının yolları ayırdığı açıklanırken şimdi ise şirket için önemli adımlar atan baş uyum sorumlusu Horowitz’in işten ayrılacağı açıklandı.

Yasalara uyumluluğu denetleme gibi temel ve en önemli konularda görevli olan büyük ismin borsadan ayrılışının ardından yerine kimin getirileceği şimdiden merak konusu oldu.

Bir Coinbase sözcüsü yaklaşan ayrılığı doğrulayarak şu açıklamayı yaptı:

Jeff, 2018’in ortalarında şirkete katıldığından beri FATF, FinCEN, Hazine Departmanı ve dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerle kripto para ve AML düzenlemelerinin şekillendirilmesine yardımcı olmada aktif bir rol üstlendi. Hizmeti için kendisine minnettarız ve gelecekte en iyiler arasında olmasını diliyoruz. Biz yeni bir CCO arayışı yürütürken Hukuk Baş Sorumlumuz Paul Grewal, uyum liderlerimizin desteğiyle uyum programlarımız için geçici sorumluluğu alacak. 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu