Kripto HaberleriAltcoinSolana Kurucu Ortağı Kripto Paraların Önündeki En Büyük Engeli Açıkladı!

Solana Kurucu Ortağı Kripto Paraların Önündeki En Büyük Engeli Açıkladı!

Solana kurucu ortağı kripto paralar hakkında konuştu.

Takip et

Kripto para birimlerinin benimsenmesi konusunda bazı uzmanlar benimsemenin hızlı bir şekilde olacağını düşünürken bazı uzmanlar uzun süreye ihtiyaç olduğunu düşünüyor.

Fortune’a konuşan Solana (SOL) kurucu ortağı Anatoly Yakovenko da uzun süreye ihtiyaç olduğunu düşünen isimler arasında yer alıyor.

Kripto paraların ana akım olarak benimsenmesi konusunda önümüzde uzun bir yol olacağını düşünen Anatoly Yakovenko, kripto paraların saklanması ve muhafaza edilmesi konusundaki sorunların ana akım olarak benimsemenin önündeki ana engel olduğunu söyledi.

“Dürüst olmak gerekirse, kripto paraların benimsenmesinin sektördeki hakim olan zihniyet nedeniyle biraz yavaş olacağını düşünüyorum.

Çünkü yatırımcıların kripto paralarını kişisel olarak saklaması çok hantal, bu yüzden birçok kullanıcı kripto paranın tüm noktasını geçersiz kılmasına rağmen kripto paralarını borsalarda bırakma eğiliminde.

Bu bağlamda da sürecin hantal olması ve saklama konusundaki güvenlik sorunları kriptonun ana akım olarak benimsenmesinin önünde bir engel olmaya devam ediyor.”

Yakovenko, kripto paraların kişisel saklanması konusunda kullanıcı dostu bir çözüm olmadığı sürece kripto para birimlerinin genel kabul göremeyeceğine inanıyor.

Popüler altcoin Solana, NFT‘leri ve DeFi alanındaki çeşitli uygulamaları destekleyen Ethereum’a (ETH) bir alternatif olarak biliniyor.

Bu bağlamda Solana, Ethereum’un güçlü bir rakibi olarak günlük işlem hacimlerinde ETH‘yi geride bıraktı.

İlgili Haber
Bu Altcoin Ethereum'u Geçti!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları