coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSolana ve XRP'de ETF Rallisi Yaşanacak Mı? JP Morgan Açıkladı!

Solana ve XRP’de ETF Rallisi Yaşanacak Mı? JP Morgan Açıkladı!

JP Morgan Ethereum ETF onayından sonra SEC'in Solana veya XRP gibi başka altcoin ETF'lerini onaylayacağını düşünmediğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’de SEC, Bitcoin ETF’lerini onaylamasının ardından Ethereum ETF’lerini de onayladı.

ETH ETF onayının ardından gözler Solana (SOL) ve XRP gibi başka kripto para ETF’lerine çevrilmişken bir rapor da JP Morgan’dan geldi.

The Block’un haberine göre JP Morgan SEC’in Solana veya başka altcoin ETF’lerini onaylayacağını düşünmediğini söyledi.

JPMorgan genel müdürü ve küresel pazar stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou, The Block’a, SEC’in çoğu kripto para biriminin menkul kıymet olduğu yönündeki duruşu göz önüne alındığında Ethereum dışında başka altcoin ETF’lerini onaylayacağından şüphe duyduklarını söyledi.

Bu noktada Panigirtzoglou, ABD’li politika yapıcıların çoğu kripto para birimini menkul kıymet olmayan varlık olarak kabul ettiği bir yasayı geçirmediği sürece başka altcoin ETF’inin gelmeyeceğini düşündüklerini belirtti.

“SEC’in Ethereum dışında başka altcoin ETF onaylayacağı konusunda şüphemiz var.

SEC’in ETH ETF’lerini onaylama kararı, Ethereum’un menkul kıymet olarak sınıflandırılıp sınıflandırılmaması gerektiği konusundaki belirsizlik göz önüne alındığında zaten esnetildi.

SEC’in Solana’yı veya diğer token ETF’lerini onaylayarak ETF konusunda daha da ileri gideceğini düşünmüyoruz.

Zira SEC’in Bitcoin ve Ethereum dışındaki altcoinleri menkul kıymet olarak sınıflandırılmasını bekliyoruz.”

İlgili Haber  Bitcoin'de 150 Bin, Ethereum'da 8 Bin Dolar Bekleyen Standard Chartered Solana ve XRP ETF'leri İçin 2025'e İşaret Etti!

*Yatırım tavsiyesi değildir.+

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları