binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika: ABD'nin En Büyük Bankası JPMorgan, Bitcoin Spot ETF Sahibi Olduğunu...

Son Dakika: ABD’nin En Büyük Bankası JPMorgan, Bitcoin Spot ETF Sahibi Olduğunu Açıkladı!

Son dakika bilgisine göre, ABD'nin en büyük bankası olan JPMorgan, Bitcoin Spot ETF hisselerine sahip olduğunu bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SEC’e yapılan bildirime göre, ABD’nin en büyük bankası JPMorgan, yaklaşık olarak 1 milyon dolar değerinde Bitcoin Spot ETF hissesine sahip.

Bu açıklama, bankanın CEO’su Jamie Dimon’ın daha önce Bitcoin karşıtı güçlü görüşlerini ifade etmesine rağmen geldi.

Dimon, Bitcoin’e yönelik kuşkularını dile getirmiş, BTC’nin bir “saadet zinciri” ve “para birimi olarak geleceği olmayan bir dolandırıcılık” olarak nitelendirecek kadar ileri gitmişti. Yatırımcılara sürekli olarak değişken dijital varlıktan uzak durmalarını tavsiye etmişti.

Ancak son açıklama, CEO’nun kişisel görüşleri ile bankanın yatırım stratejileri arasında bir ayrışma olduğunu gösteriyor. JPMorgan Chase, Blackrock’un spot Bitcoin ETF’si için yetkili bir katılımcı ve bu durum Dimon’ın kripto para konusundaki kamusal duruşuyla tam bir tezat oluşturuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Son of a Btc

Haaa… siz değil misiniz Moskova’da Mc Donald’s açan… keser döner sap döner 🙂

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail