Haberler

Son Dakika Açıklaması Yaptılar: SBI, TaoTao Kripto Para Borsasını Satın Aldı!

Japonya'nın en büyük çevrimiçi finans şirketi SBI Holdings bünyesinden yapılan açıklamada TaoTao kripto para borsasının hisselerinin %100 satın alındığı ve iştirak olarak şirket bünyesine katıldığı açıklandı.

Japonya’da dijital ödemeler alanına odaklanan ve bu konuda elinde 1 kripto para borsası bulunduran SBI elindeki kripto para borsası sayısını bugün gerçekleşen hamle ile birlikte 2’ye çıkardı. TaoTao adlı Japonya merkezli kripto para birimi borsasının satın alındığı şirketten yapılan resmî açıklama ile doğrulanırken, özellikle de Binance ile müzakerelerin sonlandırılmasının ardından bu hamlenin gelmesi dikkat çekti.

SBI’ya göre, TaoTao’nun satın alınması, şirketin kripto para birimleri ile ilgili daha iyi ve daha gelişmiş hizmetler sunmasında faydalı olacak açıklaması yapıldı:

Gelecekte, kapsamlı bir finansal grup olarak SBI Group’un elindeki tecrübeler ve bilgiler ile birlikte yönetim kaynaklarından ve TaoTao’nun şu ana kadar geliştirdiği kripto varlıklarının müşteri tabanı ve hizmet uzmanlığından maksimum düzeyde yararlanmak istiyoruz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu