blank
BorsaHaberler

Son Dakika! Bakan Mevlüt Çavuşoğlu’ndan Thodex İddialarına Yanıt!

Thodex'deki dolandırıcılığın yankıları sürmeye devam ediyor

Thodex’deki dolandırıcılığın yankıları sürmeye devam ediyor. Yurt dışına kaçtığı tespit edilen Thodex CEO’su  Faruk Fatih Özer’in Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile çekilmiş fotoğraflarının olması sosyal medyanın gündemindeydi.

Konuya ilişkin Twitter’dan açıklama yapan Bakan, “Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’i tanımıyorum. Şahsın sosyal medyada dolaşan fotoğrafı; 26 Aralık 2019’da Kocaeli Mv. Saffet Sancaklı’nın oğlu Mert Sancaklı’ya verdiğimiz randevuya eşlik ettiği ziyarette çekilmiştir. Kamuoyunun bilgisine saygılarımla sunarım.” dedi.

Ulusal medyanın gündemine oturan Thodex mağduriyeti siyasi arenaya da çekilmeye çalışıldı. Hükümete muhalif bir çok sosyal medya platformunun Thodex kurucusu ile bakanın çekildiği fotoğraflar paylaşarak konuyu farklı bir zemine taşımaya çalıştıkları gözlendi.

Bu paylaşımlar üzerine ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu ifade eden Bakan,  Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer’i tanımadığını ifade etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

4 Yorum

  1. Arkadaki ağa babaların kim olduğu belli oluyor tek tek. Bakalım ilk kaçan tosunun arkasından hangi bakan veya üstü çıkacak. Yoksa bu 20 yaşındaki çocukların yapabileceği iş değil. Büyük bir organizasyon ancak bu kadar planlı soygun yapabilir

  2. Yakın zamanda paribu neden olmasin boyle birsey bundan sonra yerli borsalaea guwenmeyelim mi ? Bilerek oyun oynanilabilur biseylere zemin hazurlamak icin neden olmasin.. ?


Başa dön tuşu