BitcoinHaberlerKripto Para

Son Dakika: Birçok Bitcoin Borsasının ve Fenomenin Twitter Hesabı Hacklendi!

Binance, Gemini, Coinbae, Gemini, Kucoin ve daha fazlası... Birçok kripto para borsasının resmi Twitter hesapları ele geçirildi. Atılan Tweet'e Sakın itibar etmeyin!

Yaklaşık yarım saat önce tek bir grup tarafından yapılan saldırı neticesinde birçok büyük borsanın ve fenomenin resmi Twitter hesapları ele geçirildi.

Saldırganlar Binance, Kucoin, Coinbase, Gemini, Coindesk ve daha birçok hesabın Twitter adresini eş zamanlı olarak ele geçirdi. Bu kadar farklı kripto para borsa ve fenomenin hesaplarının aynı zamanda ele geçirilmiş olması piyasada korkuya sebep oldu. Bu hesapların yanı sıra Bill Gates, Apple, Elon Musk, Uber gibi birçok hesap da ele geçirildi.

Ele geçirilen hesaplardan yukarıdaki yazı paylaşıldı ve hediye BTC dağıtma vaadi ile insanlardan para talep edildi. Ele geçirilen büyük hesaplardan yapılan paylaşımlara daha şimdiden birçok kişinin itibar ettiği ve mağdur olduğu tahmin ediliyor. Açığın Twitter’dan kaynaklandığına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Unutmayın ki kimse asla size “bedava” bir şey vermez. Bu ve bunun gibi durumlar çokça kez oldu ve öyle gözüküyor ki bundan sonra da olacak. Sizden, sonradan daha fazlasını yatırmak vaadiyle veya bazı çeşitli vaatlerle para isteyen kişilere veya kurumlara ASLA İTİBAR ETMEYİN!

*Hacklenen hesaplar sosyal medya hesaplarıdır, konunun bu borsalardaki varlıklarla bir alakası yoktur.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu