Bitcoin

Son Dakika: Bitcoin 5.400 Doları Gördü!

Bitcoin'in fiyatında 5.400 dolar seviyesi.

Bitcoin fiyatı saatler 22.00’ı gösterdiğinde kripto para borsalarında 5.400 doları gördü. Bazı kripto para borsalarında 5.400 doları gören Bitcoin, bu dakikalarda Coin Market Cap’te ise 5.391 dolar seviyesinde tutunuyor. Bir süredir beklenen ve bir türlü geçilmesi mümkün olmayan 5.300 dolar seviyesinin ardından Bitcoin fiyatının tekrar fırlamaya başlaması yatırımcıları memnun etmeye başladı. Bitcoin fiyatı hakkında beklentiler düşüş göstermesi yönündeydi ancak kripto para sahipleri son dönemde tekrar yükselişin başlaması ile birlikte tekrar piyasada yeni alım yapmaya başladı.

Bitcoin Cash ve benzer kripto para birimlerinin yakın zamanda yükselmesi ve tüm piyasada kripto para birimlerinin yükseliş hakim olması yatırımcılara moral verirken, aynı zamanda Bitcoin’in direnç noktalarını kırması sayesinde yatırımcılar yeniden alım yapmaya başladı.

5.400 dolar seviyesi Bitcoin için birkaç aydır en fazla beklenen seviyelerden birisi ve 6.400 doların önünü açan önemli fiyat noktalarından bir tanesi olarak görülüyor. 5.400 dolar seviyesinden sonra 5.600 dolar ve sırası ile 5.800 ve 6.400 dolara kadar giden bir fiyat çemberinin olabileceği, sonrasında ise fiyatların piyasada dengeli bir tutum sergileyebilecek olduğu kripto para analistlerinin iddiası.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu