BitcoinHaberler

Bitcoin’in Yasaklanması İçin Büyük Kampanya Başlatıldı!

Kripto para yatırımcıları olarak daha neler neler göreceğiz?

İngiltere’de yeni bir gelişme yaşandı. West Riding Personal Financial Solutions şirketinin CEO’su Neil Liversidge, İngiliz Parlamentosu’nda Bitcoin’in yasaklanması konusunun görüşülmesi için bir imza kampanyası başlattı. Kampanya, Bitcoin’in İngiliz yetkililer tarafından acil olarak yasaklanmasını içerecek konularda adımlar atılmasını talep ediyor ve bunun için 100.000 imzanın yeterli olacağı belirtiliyor.

İngiliz Parlamentosu’nun konuyu görüşmesi için 100 bin kişinin imza atmasının yeterli olacağını belirten Liversidge, “Bitcoin adlı kripto para biriminin kendisine has hiçbir değeri yoktur. Yasaklanması için bugün 100.000 kişinin imza atması ilk adım için yeterli” açıklamasında bulunduğu belirtildi.

Parlamentodan Yasak Kararı Çıkabilir Mi?

İngiliz yetkililerin kripto para birimi Bitcoin’i yasaklayıp yasaklamayacağı bu kampanya 100.000 kişi tarafından imzalansa bile kesin değil. Ancak yasak olması durumunda kripto paraları ilk yasaklayacak ülke İngiltere olmayacağı gibi, son ülke de olmayacak.

Şimdilik kampanyanın başarıyla ulaşıp ulaşmayacağı bilinmez bir konu ve İngiliz yatırımcılar tarafından yakından takip edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Selçuk Onur Özyılmaz

Kapitalist hırsızlık düzeninin son çırpınışları. Merkeziyetsiz sınırlı varlıkları sindiremiyorlar.

Anonim

İngiltere bi sal artk ya

yahya

Hay sizin yapacağınız habere. Click bait için bu kadar da saçmalanmazki.

Anonim

Bilgisiz arkadaşım, 100 bin üzeri oy alan kampanyaları parlemento kesin onaya tabii tutuyor ve üzerinde tartışıyor. BTC’nin bugün dump yemesi bu yüzden bence. Sizin kadar rahat ve umursuz olabilsem keşke nası bi duygu acaba


Başa dön tuşu