binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Dakika: Coinbase, Yeni Bir Sürpriz Altcoin Listeleyeceğini Açıkladı!

Son Dakika: Coinbase, Yeni Bir Sürpriz Altcoin Listeleyeceğini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase, yaptığı açıklamasında Arkham (ARKM) altcoinini listeleyeceğini açıkladı.

Coinbase’in yaptığı açıklamaya göre ARKM tokeni Ethereum ağında desteklenecek ve kullanıcıların diğer ağlardan gönderecekleri tokenler kaybolabilir.

Resmi açıklamaya göre ARKM için alım satımlar 2 Nisan 2024 (Yarın) Türkiye saati ile 19:00 civarında açılacak.

Binance’in 32. Launchpad projesi olarak piyasaya sürülen Arkham, aslına bakılırsa oldukça tartışmalı bir kripto para olarak göze çarpıyor. Arkham, temel olarak blockchain üzerinde anonim olması gereken adreslerin kim olduklarını ortaya çıkaran kullanıcılara ödül olarak ARKM tokeni dağıtıyor. Kripto para topluluğunun diğer finansal topluluklara göre anonimliğe yüksek düzeyde önem vermesi nedeniyle anonimlik karşıtı bir oluşum olan bu projeye karşı çıkanlar çok fazla.

Bununla birlikte Binance Launchpad’den çıkmasının ardından proje başarılı oldu ve çok sayıda daha önce bilinmeyen varlığın sahip olduğu kripto para adreslerinin dökümünü ortaya çıkardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail