coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Dakika: Coinbase Yol Haritasındaki İki Altcoin İçin Listeleme Haberini Duyurdu!

Son Dakika: Coinbase Yol Haritasındaki İki Altcoin İçin Listeleme Haberini Duyurdu!

Kripto para borsası Coinbase, yol haritasındaki iki altcoin için listeleme haberini kullanıcılar ile paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase, yaptığı açıklamasında daha önce yol haritasına eklediği iki altcoin olan Virtua (TVK) ve Dimo’nun (DIMO) platformda listeleneceğini duyurdu.

Her iki token de Ethereum ağına (ERC-20) dayanmaktadır ve Coinbase’in faaliyet gösterdiği bölgelerde alım satım için mevcut olacak.

Coinbase, TVK ve DIMO’nun gelen transferlerini 18 Nisan 2023 tarihinde TSİ 19:00’da kabul etmeye başlayacak. Likidite koşullarının karşılanması halinde alım satım işlemleri TSİ 19:00’da veya sonrasında başlayacak. Bu varlıkların yeterli arzı sağlandığında, TVK-USD ve DIMO-USD çiftlerinde alım satım aşamalı olarak başlatılacak.

İlgili Haber  Çinli Analistten Bu Yıl ve 2024 İçin Bitcoin (BTC) ile Ethereum (ETH) Tahmini Geldi!

DIMO ve TVK Altcoinleri Nedir?

Virtua (TVK), sosyal, Web3 oyun, dijital koleksiyon ve etkileşimli deneyimler sağlayan oyunlaştırılmış bir metaverse olan Virtua’nın yerel tokenidir. Kullanıcılar, metaverse’e götürebilecekleri benzersiz NFT’ler oluşturabilir, satın alabilir, satabilir ve takas edebilir, ayrıca arazi satın alabilir ve özel kulüplere katılabilirler.

Dimo (DIMO), araç sahiplerinin araçlarındaki verileri toplamasına, kullanmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan bir platform olan DIMO’ya güç veren tokendir. DIMO uygulamaları, kullanıcıların sigorta, bakım, yol yardımı gibi hizmetlere erişmesini sağlar.

Geliştiriciler ve veri tüketicileri de bu verilere erişerek istikrarlı ve açık bir platform üzerinde uygulamalar ve hizmetler geliştirebiliyor.

Coinbase ayrıca, platform için yeni olan veya nispeten düşük işlem hacmine sahip varlıkların alım satımıyla ilgili riskler hakkında müşterileri bilgilendirmek için DIMO’ya bir Deneysel varlık etiketi ekleyecek. Müşterilerden, deneysel bir varlıkla ilk kez işlem yapmadan önce bu riskleri okuyup anladıklarını teyit etmeleri istenecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail