Haberler

Son Dakika: Polis Ekipleri Kripto Para Borsasına El Koydu!

Ticaret hacimlerini şişirmekle suçlanan kripto para borsasına polis ekipleri "dur!" dedi.

Güney Kore merkezli yerel bir gazetede yayınlanan haberde Coinbit isimli kripto para borsasına polis ekiplerinin el koyduğu bildirildi. Açıklamada, “kripto para birimi borsası Coinbit’e Seul Polis Teşkilatı ekiplerince el konuldu! Son dakika gelişmesine göre borsanın hayalet hesaplar ile ticaret hacmini şişirdiği ve bu sayede dikkat çekme ve daha fazla müşteri çekme isteğinde olduğu öğrenildi. Bu sayede kripto para borsasının 84 milyon dolar değerinde fazladan para kazandığı ortaya çıktı” denildi.

Coinbit’e el konulmasından ardından neler olacağı merak konusu iken, henüz kısa sürede yatırımcıların bu durumdan etkilenmedikleri belirtiliyor. Çok sayıda yatırımcının işlem yapmasında sıkıntı olmadığı ve borsanın saatler içerisinde tüm müşterilerini kaybetme riskinin bulunduğu iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu