blank
BorsaHaberler

Son Dakika! Thodex CEO’sunun Yeri Tespit Edildi! Masak Vebitcoin Borsasının Hesaplarına Bloke Koydu!

Türkiye kripto para borsalarını konuşuyor.

Türkiye’yi ayağa kaldıran ve bütün kripto para ekosistemine zarar veren Thodex olayında CEO Faruk Fatih Özer’in yeri tespit edildi.

Habertürk’ün haberine göre  yeri tespit edilen CEO’nun yakalanması için Arnavutluk polisi harekete geçti.

Arnavutluk Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklamada operasyonun başarılı olmadığı ve Özer’in kaçmayı başardığı aktarıldı.

CEO’nun yerinin tespit edilmesi bu aşamada önemli bir gelişme. Türkiye’de birçok mağdur zararlarının karşılanması için Özer’in yakalanmasını ümit ediyor.

Masak Vebitcoin Hakkında İnceleme Başlattı

Bu sırada bir haber de Vebitcoin’den geldi! Mali Suçları Araştırma Kurulu Thodex olayında olduğu gibi Vebitcoin borsasının hesaplarına bloke koyduğunu duyurdu. Masak şirket hakkında inceleme başlattı.

 

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 Yorum

  1. İnşallah bulunur madurlara paraları geri verilir XXX adımız bombacidan hırsıza her boka çıktı bunlar gibiler yüzünden şerefsiz adam gibi işini yapsaydın altın yumurtlayan tavuku kestin resmen mal


Başa dön tuşu