blank
Bitcoin

Son Yükseliş Yatırımcıları Harekete Geçirdi

Bitcoin fiyatında yükseliş 2. günde devam ediyor. Binlerce dolarlık yatırımı olan ve dün satış yapan bazı kripto para sahiplerinin bugün yine alım yapabilmek için fiyatın düşmesini bekledikleri ama fiyatın düşmek bir yana dursun mevcut sabit dengesinden daha fazla yükseldiği görüldü. Yatırımcıların mevcut satış yaptıkları tutara oranla daha fazla artan Bitcoin, yatırımcıların satış yapmasını hızlandırırken gelecek günlerde düşecek olduğu iddialarını da beraberinde getirdi.

Yatırımını bozduran ve kar elde eden kişiler gelecek günlerde fiyatın düşecek olduğunu ve kendilerinin tekrar kar elde edebilmek için yatırımlar yapacak olduklarını belirtirken, bazı kimseler ise ellerinde bulunan yatırımı satmamayı tercih ettiklerini ifade etti.

Yükseliş Bekleniyor

Bitcoin fiyatında gelecek birkaç saatlik süre ve gün içerisinde 100 ila 200 dolar arasında yükseliş olabileceği, bugün gün içerisinde değişimin + veya – yönde 200 dolar civarına kadar olabileceği tahmin ediliyor.

Yatırımınızı değerlendirirken mevcut gün içerisinde yaşanacak olan aksiyonlara göre düzenlemek ve kontrol etmek sizler adına fayda sağlayacaktır.

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte yatırımlarınız hakkında sadece birincil kişi olarak kendiniz karar vermelisiniz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu