Kripto HaberleriHaberlerSporcu Ricky Williams Bitcoin'e Yaptırım Yaptı

Sporcu Ricky Williams Bitcoin’e Yaptırım Yaptı

Takip et

ABD’nin tanınmış sporcularından Ricky Williams, birkaç gün önce Bitcoin’e yatırım yaptığını ve bununla ilgili şansın kendinden yana olmasını dilediğine değindi. Kripto paralara bir süredir ilgi duymaya başladığını, bunun arkasında yatan nedenin ise astroloji olduğuna değinen Ricky Williams, bu konuda 50.000 dolarlık bir yatırımının Bitcoin’de olduğunu belirtti. 50.000 dolarlık yatırımın kendisi için kayıp etse dahi önemli olmadığını belirten Ricky Williams, ”daha fazla abanmak istemedim. Eğer kayıp edersem bu tutar bana zarar vermez” dediği bilgisi basında paylaşıldı.

ABD’li futbolcuların ve kişilerin yıllık olarak gelirlerinin 90 bin dolarları aştığı 2018 yılında, bu miktarlar ABD’de küçük çaplı aileler için dahi büyük bir para değil ve Türkiye’de birkaç yılda kazanılabilecek olan para ABD’de hele ki bu tür tanınmış kişiler ve mesleklerde birkaç gün içerisinde kazanılabilecek bir tutar olarak gösteriliyor.

Astrolojiye İnandı

Astrolojik olarak kripto paralarda şansın kendisinden yana olacak olduğuna değinen Ricky Williams, yatırımını da buna dayanarak yaptığını ve daha fazla kazanmak adına sürekli takipte olduğuna değindi. Bitcoin’e yatırım yapan sporcuların sayısı günden güne artarken, bir diğer taraftan yatırımcıların git gide daha fazla akıllı stratejiler yapması dikkat çekiyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları