Haberler

Square, Mobil Uygulaması İle 306 Milyon Dolar Gelir Elde Etti!

Square'nin Cash App isimli mobil uygulaması sayesinde tam 306 milyon dolar gelir elde ettiği belirtildi.

Kripto para birimi satış uygulaması olarak tanınan Square’ye ait Cash App’in 2020 yılının ilk çeyreğinde tam 306 milyon dolar değerinde gelir elde ettiği ifade edildi. Kripto para yatırımcılarının aktif olarak kullandığı uygulamalar arasında olmamasına rağmen görünen o ki çok sayıda binlerce insan Cash App uygulamasını kullanmayı sevmişe benziyor.

306 milyon dolar gelir elde eden Square, bu gelirin içerisinden 7 milyon dolar brüt kar bildirirken, gelecek 2. çeyrekte özellikle kripto para birimlerine olan talep artışları ve temassız ödeme taleplerinde beklenmedik düzeyde artışlar nedeniyle görünen o ki daha fazla kazanç elde edebilecek durumda.

Şirketin ne kadar gelir elde edeceği öncesinde bilinemez ancak bu gidişle Cash App’in  daha fazla gelir elde edecek olduğunu tahmin edebilmek zor değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu