BitcoinHaberler

Square Şirketi Bitcoin İle Kar Etti

Ödeme ve finans şirketlerinden Square, yaptığı açıklama ile 4. çeyrekte kar elde ettiklerini açıkladı.

Square’den yapılan açıklamada şirketin 2019 yılının 4. çeyreğinde 178 milyon dolar değerinde Bitcoin ticareti gerçekleştirdiği ve toplam 2019 genelinde 516 milyon dolardan daha fazla Bitcoin ticaretine imza atıldığı açıklandı. Kripto para birimi ticaretinden ortalama olarak 2019 yılında brüt olarak 8 milyon dolardan daha fazla kazanç elde ettiği açıklanan şirketin 2020 yılında daha fazla kazanç elde edebileceği tahmin ediliyor.

Şirketin son çeyrekte işlem hacminin %20, 2019 genelinde ise %240 oranında büyük ve beklenenden daha fazla artış kaydettiği açıklandı.

Kısa süre içerisinde oldukça fazla büyüyen Square ile ilgili Twitter CEO’su Dorsey açıklama yapmış ve şirketin büyük bir hızla ve memnuniyeti giderek daha fazla arttırarak büyümeye devam ettiğini resmen doğrulamıştı.

Bitcoin ödemeleri sayesinde şirketin kar etmesi artık BTC’nin git gide daha yaygınlaştığı ve popülerlik kazandığını gözler önüne seriyor.

*Square 2020 yılında %240’dan daha fazla büyüme bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu