binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinStarknet (STRK) Beklenen Airdrop'unu Dağıtmaya Başladı, Fiyat Sıçradı! Bir Airdrop Müjdesi de...

Starknet (STRK) Beklenen Airdrop’unu Dağıtmaya Başladı, Fiyat Sıçradı! Bir Airdrop Müjdesi de Binance’ten Geldi!

Binance başta olmak üzere Kucoin, Bybit gibi pek çok önde gelen kripto para borsası STRK için listeleme duyurusu yaparken fiyat yükseldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Uzun süredir merakla beklenen airdrop’unu dağıtmaya başlayan Ethereum tabanlı altcoin Starknet (STRK) pek çok borsada da listelenecek.

Binance başta olmak üzere Kucoin, Bybit gibi pek çok önde gelen kripto para borsası STRK için listeleme duyurusu yaparken fiyat yükseldi.

“Binance, Starknet’i (STRK) tohum etiketiyle listeleyecek ve bu spot ticaret çiftleri için alım satımı 20.02.2024 13:00 (UTC) itibarıyla başlatacak .

Yeni Spot Ticaret Çiftleri: STRK/BTC, STRK/USDT, STRK/FDUSD ve STRK/TRY.”

Borsa listelemeleriyle 7 doların üzerine çıkan STRK, halihazırda 3,23 dolarda bulunuyor.

STRK, Kucoin’de listelendikten sonra 5 doların üzerine çıkarken, Bybit listelemesi sonrası fiyat 7 doları aştı.

STRK güzel bir başlangıç yaparken Binance de STRK airdrop duyurusu yaptı. Bu noktada Binance, borsada Ethereum stake eden kullanıcılarına da STRK token dağıttığını duyurdu. Binance, toplamda 10 milyon 178 bin adet STRK tokeni hak kazanan hesaplara gönderdi.

“Binance Earn, uygun Binance ETH Staking kullanıcılarına yönelik Starknet (STRK) dağıtım planını tamamladı. Kullanıcılar bu tokenların alındığını Airdrop Portalında doğrulayabilirler.”

Hatırlanacağı üzere Starknet Vakfı, yaklaşık 1,3 milyon uygun cüzdana STRK token dağıtımı yapacağını duyurmuştu. Açıklamada bu airdrop dağıtımına ekosistem dapp’lerinin ilk kullanıcılarının, ağa katkıda bulunanların, Ethereum oluşturucularının ve web3 dışından açık kaynak geliştiricilerinin dahil olduğu belirtilmişti.

X hesabından paylaşım yapan Starknet Vakfı “700 milyondan fazla STRK’yı yaklaşık 1,3 milyon adrese dağıtacak. Bu, tahsis edilen 900 milyon STRK’nın bir kısmıdır “ demişti.

İlgili Haber  Ethereum (ETH) Tabanlı Proje Beklenen Altcoin Airdrop'unu Duyurdu! İşte Detaylar...

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail