Kripto Para

Stellar (XLM) Fiyatında Yükseliş %50’leri Gördü!

Stellar (XLM) fiyatı da yükselişe geçerek %50 oranına yakın bir değer kazandı.

Stellar (XLM) fiyatı %50 oranında değer kazanırken yatırımcıların beklemediği bir oranda fiyat artışı gördü. Bitcoin düşüş eğilimini sürdürürken ardında kalan altcoinler ise yükselişe geçti ve piyasada son günlerde bir altcoin rüzgarı esmeye başladı. Yatırımcılar, kripto para piyasasında yükseliş beklentisinin tutması ile kripto paralara daha çok güvenmeye başlarken, yatırımcıların bir kısmı ise Stellar (XLM) fiyatındaki artışın bu kadar yükselmesi sonrasında Bitcoin satışlarına başladı.

Bitcoin 10.185 dolara kadar gerilerken, fiyatındaki bu gerileme sebebi hakkında analistlerin bazı iddiaları var ancak hiçbir iddia tam olarak doğrulanmış veya kesin değil. Kripto para birimi yatırımcılarının yakın zamanda fiyatların yükselişini bekledikleri bir piyasada olsalar bile Stellar (XLM) fiyatında 00.5 dolardan 00.8 dolara yükseliş %50 artış beklenmiyordu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu