Kripto Para

Stellar (XLM) Fiyatında Yükseliş %50’leri Gördü!

Stellar (XLM) fiyatı da yükselişe geçerek %50 oranına yakın bir değer kazandı.

Stellar (XLM) fiyatı %50 oranında değer kazanırken yatırımcıların beklemediği bir oranda fiyat artışı gördü. Bitcoin düşüş eğilimini sürdürürken ardında kalan altcoinler ise yükselişe geçti ve piyasada son günlerde bir altcoin rüzgarı esmeye başladı. Yatırımcılar, kripto para piyasasında yükseliş beklentisinin tutması ile kripto paralara daha çok güvenmeye başlarken, yatırımcıların bir kısmı ise Stellar (XLM) fiyatındaki artışın bu kadar yükselmesi sonrasında Bitcoin satışlarına başladı.

Bitcoin 10.185 dolara kadar gerilerken, fiyatındaki bu gerileme sebebi hakkında analistlerin bazı iddiaları var ancak hiçbir iddia tam olarak doğrulanmış veya kesin değil. Kripto para birimi yatırımcılarının yakın zamanda fiyatların yükselişini bekledikleri bir piyasada olsalar bile Stellar (XLM) fiyatında 00.5 dolardan 00.8 dolara yükseliş %50 artış beklenmiyordu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı