Kripto HaberleriAltcoinSTEPN (GMT) Geliştiricileri Yeni Kritik Projelerini Duyurdu: "Benzeri Yok"

STEPN (GMT) Geliştiricileri Yeni Kritik Projelerini Duyurdu: “Benzeri Yok”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Stepn (GMT) geliştiricisi Find Satoshi Lab, Mooar adlı çok zincirli hizmetiyle şu sıralar yaşanan trende ters bir şekilde sıfır ücretli ve zorunlu telif hakkı özellikli bir NFT pazarı kuruyor.

STEPN (GMT) NFT Pazaryeri Mooar’ı Başlattı

Bugün lansmanı yapılan girişim, Find Satoshi Lab ekosisteminde move-to-earn sektörünün gözdesi Stepn ve merkezi olmayan borsa ürünü Dooar’dan sonra üçüncü proje olma özelliğini taşıyor.

Mooar, aylık 29.90 dolarlık sınırsız NFT işlemi sunan üyelik modeli ile benzersiz bir program uyguladığını düşünüyor.

İçerik oluşturucular için telif hakları, içerik oluşturucunun belirlediği orana bağlı olarak varsayılan şekilde %2 veya %0.5 ila %10 aralığında olacak. Başlangıçta Ethereum ve Solana üzerinde başlatılacak.

Şirket, topluluk üyelerinin Mooar’ın launchpad’inde kendi koleksiyonlarını oluşturmalarını ve piyasaya sürmelerini sağlayacak.

İlgili Haber
STEPN Cephesinde Yeni Gelişme: Herkes Kaçarken Aykırı Bir Karar Aldılar!

Stepn’in NFT pazar yeri işine girmesi, diğer birçok köklü firmanın ve yeni şirketlerin gelir modellerini değiştirdiği ve en rekabetçi ücret yapılarını benimseme yarışının ortaya çıktığı bir döneme denk geliyor.

Bu yeni pazaryerlerinden en ünlüsü X2Y2 olarak adlandırılıyor. Bunlardan en öne çıkanı X2Y2’dir. Son birkaç ayda, Ethereum’daki piyasa hacmi payının yaklaşık yarısını aldı, ancak bunun ne kadarının wash trading, yani daha büyük bir piyasa faaliyeti izlenimi yaratmak için aynı NFT’yi tekrar tekrar alıp satma uygulaması olduğu net değil.

Bazı hesaplamalara göre X2Y2 ve bir başka pazar yeri olan Sudoswap, wash trading işlemlerine göre ayarlandığında pazar payının %20’sinden daha azına sahip.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları