Haberler

Steve Bannon: Bitcoin Çok İyi

ABD Başkanı Donald Trump'ın eski baş strateji danışmanı Steve Bannon.

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski baş strateji danışmanı Steve Bannon, kripto paraların geleceğinin çok iyi olduğunu ve insanların kripto paralar hakkında gelecek beklentisinin parlak olması gerektiğini açıkladı. Bitcoin ve kripto para birimlerinin geleceğinde hiçbir problem olmadığını ve geleceğin çok parlak olduğunu açıklayan ABD Başkanı Donald Trump’ın eski baş strateji danışmanı Steve Bannon, bu konuda Başkan Trump’ın açıklamalarından bir süre sonra açıklama yapması ile medyada fazlasıyla yer aldı.

Bitcoin ve kripto para birimlerinin gelecekte ne kadar fazla ilgi göreceği ve ne kadar fazla insanın kripto para birimi sahibi olacağı bilinmese de bugünden bu ve buna benzer açıklamaların önemli olduğunu söylemek mümkün. Kripto para yatırımcılarının kısa süre içerisinde bile 10.500 doları görmesi ile birlikte Bitcoin almaya başlaması, gelecek 30 ay içerisinde 100 bin dolar olacağına dair bazı ünlülerin açıklamaları ve kripto paraların bugüne kadar gösterdiği performans ve kazançlar gelecekte daha çok sayıda insanın kripto para sahibi olacağını gösteren kanıtlar.

ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamaları ne kadar olumsuz olsa da ekibinden bir ismin Bitcoin ve kripto paralar konusunda olumlu açıklama yapması pozitif bir etki yapabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu