HaberlerNFT

Süperstar Ajda Pekkan’dan NFT Hamlesi!

Ajda Pekkan NFT dünyasına adım attığını duyurdu.

2021 yılında popüler bir akım haline gelen NFT’lere olan ilgi günden güne artmaya devam ediyor.

Türkiye’den de NFT dünyasına adım atan isimlere son olarak süperstar Ajda Pekkan da katıldı.

Pek çok alanda ilke imza atan Süperstar, NFT dünyasına adım attığını Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

Pekkan “Çok heyecan duyduğum bir haberle karşınızdayım. İlk NFT serim, çok yakında NasaDoge ile sizlerle buluşuyor.” ifadelerini kullandı.

Ajda Pekkan NFT pazarında NasaDoge ile işbirliği yaptı. Pekkan’ın 100 parçadan oluşan ilk NFT koleksiyonu 15 Ocak’ta yayınlanacak.

Süperstarın NFT’lerine sahip olmak düşünüldüğü kadar kolay değil. Zira Pekkan’ın NFT koleksiyonunu satın almak isteyenlerin öncelikle bir çekilişe katılması gerekiyor.

Şöyle ki, 25 Şubat’a kadar Pancakeswap üzerinden 250 dolar değerinde NasaDoge token alanlar, Ajda Pekkan NFT’lerine sahip olmak için düzenlenecek çekilişe katılım hakkı kazanacaklar. Yapılacak çekiliş sonrasında talihliler, Ajda Pekkan’ın eşsiz NFT’lerine sahip olabilecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu