binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSurf Air Litecoin Kabul Etmeye Başladı

Surf Air Litecoin Kabul Etmeye Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin küçük havayolu şirketlerinden birisi olan ve direkt uçuşlar düzenlemeyen 13 filolu Surf Air şirketi tarafından bugün alınan karar sonucunda Litecoin ile ödeme kabul edilmesi yönünde karar verildiği açıklandı. Açıklamada kripto paralar ile ilgili olarak diğer havayolu şirketlerince atılan adımlardan önce öncü olmak ve daha fazla kripto paraya izin vermek adına hemen bugünden itibaren bu alanda ödeme kabul etmeye başlamak zorunda olduklarının açıklayan Surf Air yetkilileri bugünden itibaren Litecoin ile de ödeme kabul ettiklerini açıkladı.

BTC yerine LTC ile ödeme kabul eden havayolu şirketlerinden birisi olan Surf Air bu adımı ile birlikte daha fazla müşteri çekebilecek mi? Sorularına yanıt verilemezken bu adım oldukça dikkat çekici oldu.

Kripto Paralar Derinleşiyor

Araba kiralama ve diğer alanlarda kripto paraların etkisi çok daha fazla derin hale geliyor. Bu sayede kripto paralara olan ilgi bir yandan artış gösterirken, diğer yandan ise kripto paralar ile ilgili daha yeni gelişmeler yaşandığı sektörde şirketlerin LTC, BTC benzeri kripto paralara duyduğu ilgi de bir o kadar artış gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail