binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSürpriz Altcoin, Şaşırtıcı Bir Şekilde Kullanıcı Sayısında Solana'yı Geçti!

Sürpriz Altcoin, Şaşırtıcı Bir Şekilde Kullanıcı Sayısında Solana’yı Geçti!

Veriler, son 24 saatteki kullanıcı sayısı olarak Solana'nın sürpriz bir altcoin tarafından geride bırakıldığını gösteriyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası bugün ilgi çekici bir veriye sahne oldu.

On-chain verilerine göre, Arbitrum (ARB) ağının günlük kullanıcı sayısı, uzun süredir üst sıralarda yer alan Solana’nın günlük kullanıcı sayısını geçti.

Arbitrum, Ethereum’un ölçeklenebilirliğini artırmayı amaçlayan bir katman-2 ağı olarak biliniyor. Solana ise katman-1 bir Blockchain konumunda.

Günlük aktif kullanıcı sayısı incelendiğinde son 24 saatte 901 bin Arbitrum kullanıcısı aktif olurken Solana için bu sayı 841 bin oldu.

İlgili Haber  Fon Yöneticisinden İnanılması Güç Açıklama: "Solana Fiyatı 400 Dolara Yükselebilir, İşte Sebebi"

Diğer taraftan ikili arasındaki yarışta toplam kilit değer (TVL) olarak halen Solana ağı Arbitrum’un önünde yer alıyor. Solana’nın TVL’si 4.14 milyar dolar seviyesindeyken Arbitrum’da ise bu veri 2.56 milyar dolar civarında. Ancak Solana’nın toplam piyasa değeri 64 milyar dolar iken Arbitrum’unki ise yalnızca 2.5 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Son 24 saatteki aktif kullanıcı sayısı yarışında iki altcoin de listenin en üstünde yer almıyor. Tron 2.13 milyon kullanıcı sayısı ile açık ara birinci sıradayken Polygon ve BSC sırasıyla ikinci ve üçüncü sırada bulunuyor. Daha sonra ise Arbitrum ile Solana geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail