Blockchain

Suudi Arabistan Para Otoritesi: Blockchain Kullandık

Suudi Arabistan Para Otoritesi (SAMA), yerel bankalara para aktarımında Blockchain teknolojisini kullandıklarını doğruladı.

Suudi Arabistan Para Otoritesi (SAMA), ülkenin ilk kez yeni bir para aktarma yöntemi denediğini ve bu yöntemle yerel bankalara para aktardıkları doğrulandı. Aktarılan para miktarı açıklanmazken, milyarlarca dolar değerinde paranın bankalara aktarılmış olabileceği, özellikle bu yöntemle çok daha hızlı aktarımın sağlanmış olabileceğine işaret ediliyor.

SAMA, özellikle bu aktarımdan sonra benzer adımlar atıp atmayacakları hakkında bilgi vermezken, sadece “paralar Blockchain teknolojisi yoluyla başarıyla teslim edildi” dedi.

Suudi Arabistan son 2 yıldır özellikle büyük atılımlar gerçekleştirmeye devam ederken bir süredir teknoloji ve zincir teknolojisi alanına son derece fazla ilgi duymaya başlamış durumda. Ülkede çok ciddi yatırımlar yapılıyor ve giderek zincir teknolojisi alanında daha büyük başarı elde ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Fırat bayram

Bitcoin piyasasına gireceğim inşallah. Tavsiyeniz olursa memnun olurum.


Başa dön tuşu