bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerSuudi Arabistan'ın İslami Dijital Parasından Ses Soluk Çıkmıyor

Suudi Arabistan’ın İslami Dijital Parasından Ses Soluk Çıkmıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Suudi Arabistan ve BAE 1 yıldır İslami kripto para birimleri projesi hakkında en ufak bir açıklama yapmadı. ABD yönetimi ile çok fazla iyi ilişkilere sahip olan Suudi Arabistan, özellikle son dönemde bölgesel olarak İran ile ilgili yaşanan problemlerden dolayı sorunlarla karşı karşıya kaldı. İran’ın negatif etki yarattığı bölgede Suudi Arabistan, özellikle İslam alanında liderliği elinden bırakmamak adına yeni adımlar atarken, Türkiye Cumhuriyeti ile olan ilişkilerinde de sorunlar yaşadı.

Suudi Arabistan ve BAE kripto para birimleri konusunda görünen o ki son 1 yıldır adım atmıyor ve bundan sonrasında da adım atmaları pek olası görülmüyor. Helal kripto para projesinin iptal olup olmadığı hakkında resmî herhangi bir açıklama ise bugün itibariyle bulunmuyor.

Yerli ve yabancı basında Suudi Arabistan’ın kripto para projesi ile ilgili en son haber 2019 Ocak ayından kalma…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları