bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerTahran Yeni Madencilik Enerji Piyasası Tarifesi Belirledi!

Tahran Yeni Madencilik Enerji Piyasası Tarifesi Belirledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İran Ekonomi Komisyonu ülkede kripto para birimi madenciliği yapacak olanların yeni enerji tarifesi planı üzerinden para ödeyecek olduklarını açıkladı. Düşük enerji fiyatlarına sahip olan İran, son yıllarda ekonomik olarak ABD yaptırımları ve kendi hataları nedeniyle büyük olmanın daha ötesinde büyük bir krizde. Ülkede ekonomik kriz o kadar fazla arttı ki son yıllarda ciddi sorunlar yaşanıyor ve kripto para birimi madencilerinin enerji tükettikleri için enerjileri haber vermeksizin kesilebiliyor.

İran Ekonomi Komisyonu bugün yaptığı açıklamada ülkede kripto para birimi madencileri için enerji fiyatlarının belirlendiğini ve bakanlara sunulduğunu, en son ise Ruhani (Cumhurbaşkanı) tarafınca onaylanması halinde ülkede yeni enerji fiyatlarının belli olmuş olacağını açıkladı. Kripto para madencilerine yönelik beklenen enerji fiyatları 0.07 kilovatsaat olarak beklenirken, madencilere özel fiyatlandırmanın ülkede nasıl işleyeceği henüz merak konusu.

İran kripto para birimi madencilerine yönelik enerji fiyatları konusunda gelecekte daha yüksek enerji fiyatları ile tarifesini güncelleyebilir. Bugün bile ülkede madencilere göz açtırmamakta ısrarla direnen İran’ı bekleyen tehlikeler arasında enerji kıtlığı bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları